logo
(+48) 533 525 168

50000 polubień na facebooku w 6 miesięcy

Zadanie:

Poza posiadaniem strony internetowej coraz ważniejsze dla wielu firm i branż jest również zaistnienie w portalach społecznościowych. A tutaj prócz wartościowego kontentu i kontaktu z użytkownikami liczy się również jakość strony liczona w ilości polubień („like”) i obserwatorów („followers”).

Od klienta rozpoczynającego działalność dostaliśmy zlecenie prowadzenia szeroko zakrojonych działań w serwisie społecznościowym, zmierzających do pozyskania jak największej liczny polubień jego strony.

Działanie:

Pierwszym działaniem wdrożonym przez nas był audyt konkurencji pod kątem działania i reklamy w serwisach społecznościowych. Dzięki niemu określiliśmy, co robi konkurencja i jakie formy działania przynoszą jej największe korzyści.

Dopiero po uzyskaniu tych danych skupiliśmy się na przygotowaniu profilu firmy (strony marki), czyli tak zwany fan page. Założenie profilu oraz skonfigurowanie go i zoptymalizowanie pod kątem treści (opis firmy, opisy produktów) to kolejna rzecz, z jaką musieliśmy się zmierzyć.

Następnie, zanim rozpoczęliśmy jakiekolwiek działania promocyjne poświęciliśmy czas na uzupełnienie profilu treścią. Dopiero, z tak przygotowanym fan page mogliśmy pracować, realizując cele klienta.

Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy strategię marketingową, która zakładała wzmożone działania promocyjne w serwisie społecznościowym, przygotowanie i wdrożenie kampanii Facebook Ads w ramach założonego budżetu. Założenia prowadzenia profilu firmowego zakładały zarówno uzupełnianie treści, jak wchodzenie w interakcję z użytkownikami oraz przeprowadzenie serii konkursów, kierowanych do przyszłych klientów firmy. Mieliśmy na to czas 6 miesięcy.

Efekt:

W ciągu pierwszego miesiąca fan page pozyskał niemal 18 000 polubień. Liczba ta przez cały okres trwania kampanii sukcesywnie rosła zatrzymując się po pół roku na ilości 50 327 lajków. Warto zauważyć, że były one wysoko ocenione przez klienta i przekładały się na jakościowe relacje zarówno sprzedażowe, jak i informacyjne, w ramach działań na fan page.

 

Ciekawostka:

Aby zachęcić klientów do polubienia fan page na Facebooku należy wypełnić go wartościową dla nich treścią.

UDOSTĘPNIJ:

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasi specjaliści gwarantują optymalne wykorzystanie budżetu na kampanie reklamowe.

Wystawiamy szczegółowe i rzetelne raporty

Cykliczne i szczegółowe raporty to nasza podstawa efektywnej współpracy z klientem.

Oszczędzamy Twoje pieniądze i czas

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta dzięki czemu Twoja firma nie musi szukać dodatkowych rozwiązań.

Najlepsze efekty

Skuteczne działania SEO i SEM powodują wzrost ruchu jak i konwersji co przekłada się na znaczące efekty sprzedażowe.

Budowanie szybkiego zasięgu

Nasi klienci już w pierwszy miesiącu mają konwersję z naszych działań.

DLACZEGO MY?

Wysoka terminowość wykonywania zleceń
Najlepsze na świecie narzędzia
Pozycjonujemy w 11 przeglądarkach
Szybkie efekty prowadzonych kampanii
Nasi specjaliści potwierdzają wiedzę certyfikatami
Certyfikaty potwierdzające naszą skuteczność
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Newsletter

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od SEOSEM24 – Pozycjonowanie stron www, Tworzenie stron www, Agencja reklamowa – Łukasz Wudyka, Lubicz 3/119, 30-034 Kraków, REGON: 365765850, NIP: 5130096722 newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące optygizer.pl . Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

NASZE BESTSELLERY:
OSTATNIE WPISY:
Copyright © 2019 – 2024 OPTYGIZER. All Rights Reserved
magic-wandlockcogprintergraduation-hatlicensecartcalendar-fullchart-barsdiamondrocketclock