logo
(+48) 533 525 168

FAQ

Ponieważ nasi klienci często zadawali bardzo podobne pytania postanowiliśmy stworzyć dział F.A.Q., liczymy, że w tym dziale znajdą Państwo odpowiedzi na część z nurtujących was pytań. Regularnie będziemy aktualizować ten dział, gdy będą się pojawiać nowe pytania.

Czy linki od Was są bezpieczne?

Jak najbardziej używanie linków przez doświadczone osoby jest jak najbardziej bezpieczne. Niedoświadczone osoby powinny po prostu pamiętać by anchory nie przekroczyły 30% wartości wszystkich linków do danej strony. Zmieniając stale kategorie praktycznie nic wam nie grozi. Należy jednak pamiętać jednak, że Google zabrania jakiegokolwiek wpływania na wyniki wyszukiwania.

To teoria. W dzisiejszych czasach jednak nie sposób osiągnąć dobrych pozycji bez linkowania. Jako że realizujemy każdego miesiąca coraz więcej nowych zleceń oraz to, że rośnie ilość stałych zleceń plus tych którzy wracają z nowymi zleceniami Klientów przekonuje nas o tym, że przy użyciu naszych linków można skutecznie, jak i stale promować swoją stronę internetową i jest to dość bezpieczne w porównaniu z innymi słabej jakości oferowanymi przez część konkurencji linkami.

Czy po zrealizowaniu całego zlecenia dostanę raport z jego wykonania?

Jak najbardziej. Praktycznie każde zlecenie raportujemy. Uważamy, że dobrze wykonane zlecenie nie boi się raportowania.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Oczywiście dla naszych klientów wystawiamy faktury VAT.

Czy wystawiacie faktury dla podmiotów zagranicznych?

Tak. Zgodnie z obowiązującym prawem. Jesteśmy zobligowani do wystawiania takich faktur.

Czy linki są trwałe?

Tak linki są trwałe. W jakim stopniu mogą być oczywiście trwałe. Na większość dajemy 30 dni gwarancji. Nasze doświadczenie mówi, że jak utrzymają się przez taki czas, to będą bardzo długo na serwisie.

Moja strona jest już w niektórych katalogach. Co w przypadku jeżeli nie uda się dodać strony do wszystkich katalogów?

Mamy spory zapas katalogów, jeśli te, które ma już klient by się dublowały wykonamy katalogowanie po prostu w kolejnych wolnych katalogach.

Czy teksty w katalogach są unikalne?

Tak. Dbamy o to by zawsze były to całkowicie unikalne wpisy. Katalogi w dzisiejszych czasach nie pozwalają na kopiowanie treści, czy teksty synonimizowane. Dla tego każdy tekst jest unikatowy.

Kiedy można skontaktować się z Wami na czacie?

Staramy się być całodobowo na pewno od 8-16 istnieje możliwość. Po tych godzinach odpowiadamy z drobnym opóźnieniem, tak więc prosimy o cierpliwość.

Czy dostanę rabat?

Stali klienci mogą liczyć na rabat. By stać się stałym klientem musisz mieć minimum 10 zakupów. I łączną pulę wydanej kwoty 5000 zł netto.

Jakie metody płatności obsługujecie?  Czy obsługujecie PayPal? Czy mogę zapłacić kartą kredytową?

Karty płatnicze, przelewy online, a w niedługim czasie obiecujemy wam, że będziecie mogli też płacić PayPalem.
Copyright © 2019 – 2024 OPTYGIZER. All Rights Reserved
cart