logo
(+48) 533 525 168

Jak napisać dobry tekst SEO - Zasady pisania tekstów SEO

Jak napisać dobry tekst SEO - Zasady pisania tekstów SEO.

Jeśli tu jesteś to szukasz informacji jak napisać dobry tekst SEO to miejsce jest idealne. Jak wiecie content is king. (czyli najważniejszy)

Na start przedstawimy Wam jak osiągnęliśmy top 1 dla klienta na frazę Paintball Warszawa. Pamiętajcie to będzie esencja pracy copy. I że nie pokazujemy Wam tu jakie frazy dobrać tylko przyjmujemy, że wiecie co chcecie wypozycjonować.

https://paintball.silt.pl

Kliknij w link i bardzo mocno przeglądnij a potem zacznij czytać.

H1 (nagłówek 1) mówi się że ma być tylko jedna. Jest to całkowita nie prawda. Dobrze wmieszana tak by naturalnie wyglądał. Tutaj mamy z 10 czy 15 takich i wszystkie zawierają frazę Paintball Warszawa albo prawie wszystkie. Strona nie dostała bana i trzyma się dobrze. Ty też naucz się jak je wbudować w tekst by było to zupełnie naturalne.

Liczy się długość i prawdziwe nasycenie informacjami co powoduje utrzymanie dłuższe klienta na stronie. Gdzie Google widzi jego działanie. Dobrym jest 8/10 tyś znaków ze spacjami. Bez zbędnego oszukiwania klienta i lania wody.  Bo nie będzie czytał. Musisz zadbać o tak zwaną miodność tekstu by klient chciał go przeczytać.

Zdjęć wstaw z 5/10, nie z darmowych stocków, ale zrób je sam. To Twój biznes i dołóż wszelkich starań by jednak zdjęcia były dobrej jakości. Popatrz ilu influancerów ma dobre zdjęcia dziewczyny się rozbierają a faceci mają fajne samochody. Czym na zdjęciu może wyróżnić się Twój dobry tekst SEO?

ALT obrazka SEO - to tekst alternatywny który w opisie obrazka umieścisz. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to mogę Ci powiedzieć że to nie będzie dobry tekst SEO. Wujek Google Ci powie bo w innym miejscu będzie w preście, a innym w WordPress, a inny w XHTML5. Dla tego sprawdź gdzie w Twoim CMS jest ta opcja z tekstem alternatywnym często zwana alt obrazka.

Obłożenie tekstu frazą kluczową - 5 do 10 % przy czym zaleca się normę 6/8%.

30% zdań minimum powinno zawierać frazę kluczową. Serio wydaje się dużo i masz rację to bardzo dużo Google nie zabije za stosowanie frazy którą chcesz wypozycjonować w tekście.

Nie rób ściany tekstu bo nikt tego nie przeczyta. Przerywaj filmikami grafikami czy czym kolwiek. Średnio co tysiąc znaków. Zresztą widzisz jak My to zrobiliśmy dla klienta. To ultra ważne klient szybko zraża się do ściany tekstu SEO. To tekst pisany pod daną frazę i jak widzisz po tym tekście da się to zauważyć. Dla tego dbaj o pozostanie klienta na stronie.

Często pytacie jak napisać dobry tekst SEO.

A co gdyby nie było złotej zasady tylko lista rad.

Metadane to coś czego wielu klientów piszących teksty omija. A to ultra ważne. Bez tego ani rusz 🙂

Zacznijmy Tittle tutaj musi pojawić się fraza kluczowa bezdyskusyjnie. Często też nazywany tytułem strony. Tittle trzeba ustawić bezdyskusyjnie. Jeśli zmieścisz raz frazę główną to fajnie, jeśli nie... to zmieść dwa razy. JEDNA Z NAJWAŻNIEJSZYCH CZYNNOŚCI.

Description lub inaczej SEO opis - tutaj umieszczamy opis strony ważne by fraza główna znalazła się tutaj 2 razy.

Filmy możesz ale nie musisz umieścić bo jednak dają bardzo utrzymanie na stronie. Jeśli masz swoje filmiki z YouTube to bardzo dobrze umieść je do tekstu. Jak widać nie jest łatwo napisać dobry tekst SEO. U klienta którego widzisz są 2 filmy dzięki czemu ogromnie zwiększa ilość utrzymania klienta na stronie.

W tekście warto zlinkować do czegoś na stronie zwie się to linkowanie wewnętrzne. Warto się z tym zapoznać bo to kolejna technika poprawiająca wyniki pozycjonowania.

Pamiętajcie to tylko wstępna pomoc tak by ktoś mógł się zapoznać z podstawami.

Oczywiście jeśli nie chce Ci się pisać tekstów SEO napiszemy je za Ciebie. Nasza firma bierze 50 zł za 1 kzzs. (tysiąc znaków ze spacjami) Jest to opcja zalecana dla tych którzy nie poczują się na siłach po przeczytaniu tego tekstu.

Sprawdź co więcej możemy Ci zaproponować na www.optygizer.pl

Jeśli macie jakieś jeszcze pytania lub informacje o czym zapomnieliśmy dajcie nam znać na maila [email protected] na pewno dodamy.
Na razie to tyle. Pamiętaj liczy się przykucie uwagi klientów i spełnienie tych wszystkich zaleceń.

 

Copyright © 2019 – 2024 OPTYGIZER. All Rights Reserved
cart