logo
(+48) 533 525 168

SEOSEM24 - agencja którą możemy polecić w naszej w naszej Opinii

Zdecydowanie czasem zdarza się, że nie możemy wykonać pracy dla Was. Brak mocy przerobowych czy możliwości technicznych to zupełna norma. Dla tego z całego serca możemy Wam polecić agencje SEOSEM24 która jest z nami zaprzyjaźniona od lat i mamy o niej dobrą opinie.

SEOSEM24

Co mogą dla Was zrobić?

Pozycjonowanie:

Chłopaki z SEOSEM24 w swoim portfolio mają naprawdę bogatą ilość firm z referencjami za pozycjonowanie. Sprawdziliśmy ich i faktycznie klienci potwierdzają ich umiejętnmości i wystawiają dobrą opinię. Co mogą więcej wykonać niż my z pozycjowaniu. Otóż zajmują się też tworzeniem skutecznego pozycjonowania na efekt. Chociaż próg wejścia jest dość wysoki bo od 10 tyś. zł netto to jednak zawsze pomyśleć czy takie pozycjonowanie się sprawdzi bardziej. Ich wizytówka Google Maps jest w tak wielu gminach, że spokojnie można im zaufać jeśli chodzi o pozycjonowanie w Google Maps.

www.seosem24.pl to także mistrzowie contentu ilość treści pisanej. Ich blog robi się powoli naprawdę duży a chłopaki praktycznie raz na dzień coś wypuszczają na kolejną gminę. Co ciekawsze większość zdobyli w kilka dni. Wystarczyło znaleźć niszę. W naszej opinii SEOSEM24 zdominuje pomniejsze gminy w przyszłym roku.

Gdyby tego było mało SEOSEM24 koduje też:

C, Java, Python, C++, HTML/CSS, CSS,  SQL, Rust 

A to już ciekawe rozwiązania. Więc jeśli potrzebujesz specjalisty z zakresu tych technologi można śmiało kiedy nie wyrabiamy pisać do nich.

SEOSEM24 Tworzenie stron www:

SEOSEM24 Tworzenie stron www

Zaskakuje ilość technologi w których SEOSEM24 produkuje sklepy dla klientów. O ile najczęściej produkuje się WordPress, Prestę, Magento to po za tym spotkacie w ich możliwościach:

ShopGold

Shoper

Sky-Shop

RedCart

Sote

I wiele wiele innych ciekawych rozwiązań w których robią sklepy internetowe.

Ale co ich tak naprawdę wyróżnia?

SEOSEM24 zostaje wyróżnione przez nas za sklep z linkami:

Po nagłówku można łatwo stwierdzić, że to mógłby być sklep tylko dla osób pozycjonujących. Otóż nie. Od możliwości kupna wspomnianych wyżej linków jak i całych zaplecz. Po możliwość zakupu projektów wizytówek i innych rozwiązań graficznych. Na sklepie przewija się cała masa usług. Jak widać wcale im to na złe nie wyszło.

Przykład ich usług w zdjęciach poniżej:

SEOSEM24 RelinkowanieSEOSEM24 KatalogowanieSEOSEM24

SEOSEM24 to szkoleniowcy u których warto wykonać szkolenia.

Proste przejrzyste łatwe szkolenia od SEOSEM24. Szkolą indywidualnie lub w w max 6 osób. Z dojazdem lub teraz online. Opinie o ich szkoleniach są u nas bardzo dobre. Jednak każdy musi iść sam i wydać opinię o SEOSEM24

Jak widać trochę o tym jest. Szkolenia są całodniowe lub dwudniowe i jest p o nich wystawiany certyfikat 🙂 Ilość godzin oraz link do potwierdzania tak by dana osoba mogła sobie podlinkować dany certyfikat.

SEOSEM24 i ich audyty:Copyright © 2019 – 2024 OPTYGIZER. All Rights Reserved
cart