logo
(+48) 533 525 168

284 leady pozyskane dla klienta

Zadanie:

Klient posiadający duży serwis internetowy zgłosił się do nas z problemem związanym z niską sprzedażą usług i średnią dobieralnością do klienta docelowego. Pomimo wartościowego contentu na stronie internetowej i wielu usług, jakie oferowane były w ramach współpracy konwersja była niska, sprzedaż mocno ograniczona, podobnie, jak samo pozyskiwanie klientów.

Działanie:

Podczas współpracy określiliśmy największy problem klienta, który polegał na zbyt szeroko kierowanej ofercie, do nieokreślonej grupy docelowej. Mnogość usług, nawet jeśli wziąć pod uwagę to, że wszystkie obszarowo związane były z jedną branżą, wpisane były w jedną ofertę, w której dość ciężko było odszukać istotne informacje. Pomimo świetnej pozycji w wynikach wyszukiwania klient nie odnotowywał sprzedaży, a jedynie wzrost zasięgu strony. Więcej użytkowników sprawdzało ofertę jego usług, jednak ostatecznie nie dochodziło do sprzedaży. Audyt SEO wykazał drobne nieprawidłowości w budowie strony oraz doborze fraz kluczowych.

W ramach współpracy w pierwszej kolejności na podstawie audytu SEO zoptymalizowaliśmy witrynę klienta, a potem określiliśmy target odbioru każdej usługi i stworzyliśmy dodatkowe zakładki na stronie www, w tym 6 stron landingowych. Do każdej usługi dobraliśmy kampanię AdWords lub Facebook Ads, skierowaną do konkretnej grupy odbiorców.

Efekt:

Po pierwszym miesiącu dzięki stronom lądowania oraz poprawie fraz kluczowych w prowadzonych kampaniach reklamowych klient pozyskał aż 284 nowe leady, które wygenerowały sprzedaż na prawie 15 000 złotych. Koszt działań naszej firmy nie tylko zwrócił się w pierwszym miesiącu, ale i wygenerował zysk, minimalizując tym samym koszty poniesione podczas współpracy.

 

Ciekawostka:

Inwestycja w audyt oraz profesjonalne podejście do problemów klienta już w pierwszym miesiącu generuje zyski znacznie przewyższające koszty współpracy!

UDOSTĘPNIJ:

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasi specjaliści gwarantują optymalne wykorzystanie budżetu na kampanie reklamowe.

Wystawiamy szczegółowe i rzetelne raporty

Cykliczne i szczegółowe raporty to nasza podstawa efektywnej współpracy z klientem.

Oszczędzamy Twoje pieniądze i czas

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta dzięki czemu Twoja firma nie musi szukać dodatkowych rozwiązań.

Najlepsze efekty

Skuteczne działania SEO i SEM powodują wzrost ruchu jak i konwersji co przekłada się na znaczące efekty sprzedażowe.

Budowanie szybkiego zasięgu

Nasi klienci już w pierwszy miesiącu mają konwersję z naszych działań.

DLACZEGO MY?

Wysoka terminowość wykonywania zleceń
Najlepsze na świecie narzędzia
Pozycjonujemy w 11 przeglądarkach
Szybkie efekty prowadzonych kampanii
Nasi specjaliści potwierdzają wiedzę certyfikatami
Certyfikaty potwierdzające naszą skuteczność
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Newsletter

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od SEOSEM24 – Pozycjonowanie stron www, Tworzenie stron www, Agencja reklamowa – Łukasz Wudyka, Lubicz 3/119, 30-034 Kraków, REGON: 365765850, NIP: 5130096722 newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące optygizer.pl . Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

NASZE BESTSELLERY:
OSTATNIE WPISY:
Copyright © 2019 – 2024 OPTYGIZER. All Rights Reserved
magic-wandlockcogprintergraduation-hatlicensecartcalendar-fullchart-barsdiamondrocketclock