284 leady pozyskane dla klienta - OptygizerOptygizer

284 leady pozyskane dla klienta

Zadanie:

Klient posiadający duży serwis internetowy zgłosił się do nas z problemem związanym z niską sprzedażą usług i średnią dobieralnością do klienta docelowego. Pomimo wartościowego contentu na stronie internetowej i wielu usług, jakie oferowane były w ramach współpracy konwersja była niska, sprzedaż mocno ograniczona, podobnie, jak samo pozyskiwanie klientów.

Działanie:

Podczas współpracy określiliśmy największy problem klienta, który polegał na zbyt szeroko kierowanej ofercie, do nieokreślonej grupy docelowej. Mnogość usług, nawet jeśli wziąć pod uwagę to, że wszystkie obszarowo związane były z jedną branżą, wpisane były w jedną ofertę, w której dość ciężko było odszukać istotne informacje. Pomimo świetnej pozycji w wynikach wyszukiwania klient nie odnotowywał sprzedaży, a jedynie wzrost zasięgu strony. Więcej użytkowników sprawdzało ofertę jego usług, jednak ostatecznie nie dochodziło do sprzedaży. Audyt SEO wykazał drobne nieprawidłowości w budowie strony oraz doborze fraz kluczowych.

W ramach współpracy w pierwszej kolejności na podstawie audytu SEO zoptymalizowaliśmy witrynę klienta, a potem określiliśmy target odbioru każdej usługi i stworzyliśmy dodatkowe zakładki na stronie www, w tym 6 stron landingowych. Do każdej usługi dobraliśmy kampanię AdWords lub Facebook Ads, skierowaną do konkretnej grupy odbiorców.

Efekt:

Po pierwszym miesiącu dzięki stronom lądowania oraz poprawie fraz kluczowych w prowadzonych kampaniach reklamowych klient pozyskał aż 284 nowe leady, które wygenerowały sprzedaż na prawie 15 000 złotych. Koszt działań naszej firmy nie tylko zwrócił się w pierwszym miesiącu, ale i wygenerował zysk, minimalizując tym samym koszty poniesione podczas współpracy.

 

Ciekawostka:

Inwestycja w audyt oraz profesjonalne podejście do problemów klienta już w pierwszym miesiącu generuje zyski znacznie przewyższające koszty współpracy!


Korzyści wynikające ze współpracy z nami:

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasi specjaliści gwarantują optymalne wykorzystanie budżetu na kampanie reklamowe.

Wystawiamy szczegółowe i rzetelne raporty

Cykliczne i szczegółowe raporty to nasza podstawa efektywnej współpracy z klientem.

Oszczędzamy Twoje pieniądze i czas

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta dzięki czemu Twoja firma nie musi szukać dodatkowych rozwiązań.

Najlepsze efekty

Skuteczne działania SEO i SEM powodują wzrost ruchu jak i konwersji co przekłada się na znaczące efekty sprzedażowe.

Budowanie szybkiego zasięgu

Nasi klienci już w pierwszy miesiącu mają konwersję z naszych działań.

Dlaczego my?

Wysoka terminowość wykonywania zleceń

Pozycjonujemy w 11 przeglądarkach

Nasi specjaliści potwierdzają wiedzę certyfikatami

Najlepsze na świecie narzędzia

Szybkie efekty prowadzonych kampanii

Certyfikaty potwierdzające naszą skuteczność