logo
(+48) 533 525 168

Platforma SEO - Co jest ważne w platformach SEO

Platforma SEO — co to takiego.

Witajcie. Dziś opowiem wam o słynnych platformach SEO. Czyli czym są i czy warto z nich korzystać.

Platforma SEO to CMS na ogół cechują się według twórców:

  • bardzo szybkim działaniem (czas wczytywania strony)
  • przejrzystym i maksymalnie krótkim kodem strony. Tak zwanym czystym kodem. O który wielu speców zapomina.
  • struktura strony internetowej jest optymalna
  • przyjaznymi adresami URL
  • posiadaniem mechanizmów przyspieszających działanie strony
  • łatwością integracji z innymi narzędziami do optymalizacji strony
  • SEO friendly

Często też możecie się spotkać z tym, że obsługują wiele domen. Wiele też opcji językowych. Inteligentne tagi. Łatwość wpisywania Tittle.

Platforma SEO, dlaczego warto bardziej użyć zwykłego kodu.

Jesteś tutaj, bo tak naprawdę nie potrafisz kodować. Ale my jako firma musimy umieć pisać czystym kodem. Dla speców jest to umiejętność bezcenna i żadne platformy SEO tego nie zastąpią. Dlaczego? Otóż umiejętne, tu podkreślać należy słowo umiejętne pisanie kodem pozwala stworzyć dosłownie każdą stronę www. Nie jesteśmy ograniczani możliwościami platform CMS. Jesteśmy w stanie wyskrobać Page Speed Insight do poziomu 100%. Żaden CMS ani platforma SEO nam tego nie umożliwi. Co powoduje, że mamy tu wręcz nie ograniczone możliwości. Dla tego jak zamawiacie stronę to pytacie jaki CMS. Np: Joomla, WP, Drupal czy jeszcze coś innego. A jak jesteście bogaci i nie chcecie mieć stronę igłę to wybieracie XHTML5 i macie stronę (o ile specjalista nie nawali a o to nie trudno) jak sobie Google życzy pod dalszą reklamę. Taka strona jest dużo lżejsza, ale wiedzy do jej napisania trzeba mieć więcej. Oraz klient musi mieć kasę na nią.

 

Jaką platformę wybrać, by mieć dobre wyniki SEO ?

Zapewne zapytacie się mnie, jaką więc platformę wybrać by SEO nie kulało a strona była tania i ładna. (Ci, którzy nie zadali tego pytania mogą odpuścić sobie ten tekst bo szukają serwisów www i wycena jest robiona oddzielnie zawsze). Ja polecam WordPress, w którym jest nasza strona zrobiona. Ale chwila czy to platforma SEO?? Na pewno to dobry CMS do postawienia swojej strony www.

W wielkim skrócie odpowiem, że jeśli chcecie budować stronę www lub ją optymalizować należy zostawić to specjalistom. Za każdym razem przegadać to z firmą taką jak nasza, która posiada specjalistów w wielu CMSach, jak i czystym kodzie. Każdy CMS ma inną przewagę. Dla tego należy przedstawić firmie co chcecie uzyskać dlaczego i omówić plusy i minusy. Jeśli macie ochotę zoptymalizować swoją stronę www zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy. Jeśli udało nam się rozwiązać Twój problem możesz wpłacić datek na naszą stronę by nadal obyło się bez reklam.

 

Copyright © 2019 – 2024 OPTYGIZER. All Rights Reserved
cart